Trade only - +44 (0) 1536 272250
Menu
+44 (0) 1536 272250
Shopping cart

Ultima Displays rozbudowuje swój zakład produkcyjny w Corby

27 October, 2021

Firma Ultima Displays kontynuuje swój europejski program inwestycyjny, kupując nowe maszyny produkcyjne do swojego zakładu w Corby.

Firma zakupiła ostatnio wysokowydajny stół do cięcia. Stół Kongsberg serii C przekracza granice produkcji krótkoseryjnej i został nabyty w celu rozszerzenia możliwości cięcia firmy Ultima.

Firma Ultima zaopatrzyła się również w drukarkę HP Latex, która uzupełnia zakupione niedawno dwie drukarki HP Stitch oraz rolową prasę do kalendarzy, co zwiększyło możliwości usług druku barwnikowo-sublimacyjnego.

“Inwestycja w ten zakład jest częścią długoterminowego planu strategicznego zakładającego budowę zakładów Ultimy w całej Europie", powiedział Mark McCleery. “Jako lider na rynku komunikacji wizualnej, będziemy kontynuować inwestycje, aby zapewnić, że spełniamy potrzeby naszych klientów i dealerów".

Ultima dysponuje rozbudowanymi możliwościami druku sublimacyjnego, UV I lateksowego w całej Europie. Możliwości te są wspierane przez zabezpieczanie artworków, wiodące w branży zarządzanie kolorami I profilami kolorystycznymi oraz kompleksowe programy zapewnienia jakości. Wszystkie te elementy zapewniają niezawodne, szybkie i sprawne usługi drukarskie dla rozległej sieci dealerów.

back to top